TA STRONA UŻYWA COOKIES...


Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim systemie.
Więcej informacji w naszej "polityce prywatności"

0
TWÓJ KOSZYK JEST PUSTY
od 18.00zł

Rozmiar

INFORMACJE

ARGOL™ EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OIL/ ARGOL™ OLEJEK Z LIŚCI EUCALYPTUS GLOBULUS
100% NATURALNY OLEJEK ETERYCZNY

Olejki eteryczne są ekstraktami roślinnymi, uzyskiwanymi za pomocą destylacji z parą wodną, destylacją z organicznym rozpuszczalnikiem lub tradycyjnym wytłaczaniem, często pod zmniejszonym ciśnieniem powietrza. Olejki eteryczne są złożonymi mieszaninami wielu organicznych substancji o skomplikowanych chemicznych strukturach,a także barwników i tanin. Są one bardziej lub mniej lotne, o intensywnym zapachu i często wyraźnym efekcie terapeutycznym.
To geniusz natury łączy różne substancje, tworząc naprawdę skuteczne olejki eteryczne. Nawet największy ludzki wysiłek w łączeniu wszystkich tych substancji chemicznych, stosowanych w odpowiednich proporcjach, nadal nie doprowadza do uzyskania identycznego olejku. Wykorzystanie nowoczesnej technologii umożliwia producentom uzyskanie wersji syntetycznych olejków eterycznych, którym brakuje jednak mnóstwo mikro i makroelementów, multi-minerałów, terpenów i wielu innych substancji, które to dają efekt terapeutyczny.
Skuteczna aromaterapia i fitoterapia wymaga użycia prawdziwie naturalnych olejków eterycznych uzyskanych z roślin, filtrowanych i oczyszczanych, tak jak wskazano w Pharmacopoei..

W produktach ARGOL™ używamy jedynie najwyższej jakości, naturalne olejki eteryczne. Filtrowane i oczyszczone z zanieczyszczeń i pozostałości z destylacji, zgodnie z wymogami Pharmacopoei, zarówno w odniesieniu do właściwości fizycznych, jak i zawartości substancji czynnych, wolnych od pestycydów czy nawozów.
ARGOL™ Eucalyptus Globulus Leaf Oil jest otrzymywany poprzez destylację z parą wodną liści eukaliptusa gatunku Eucalyptus globulus, który rośnie w Australii, w tropikalnych lasach Afryki i Ameryki Południowej, ale także w Chinach, Indiach, Indonezji i południowych częściach Stanów Zjednoczonych. Liście Eucalyptus Globulus zawierają średnio 1% olejku.
ZASTOSOWANIE
Czysty naturalny olejek eukaliptusowy jest tradycyjnie używany w aromaterapii, jako ulga w przeziębieniach, bólach oraz jako środek dezynfekujący.
Sugestie użycia:
Inhalacje: 3-4 krople do dyfuzorów aromaterapeutycznych, inhalatorów na parę wodną, do gorącej kąpieli, sauny, wody lub nawilżaczy powietrza (według instrukcji urządzenia)
Masaż lub nacieranie: zmieszać 3-4 krople z 50ml oleju bazowego, nanieść na skórę w zależności od potrzeb

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Olejki eteryczne są wrażliwe na działanie ciepła, światła i powietrza, dlatego też powinny być przechowywane w zamkniętych pojemnikach, jeśli możliwe również wykonanych z ciemnych materiałów (ze szkła lub tworzywa sztucznego). Bursztynowe apteczne buteleczki stosowane do produktów ARGOL™ pozwalają uchronić olejki eteryczne przed uszkodzeniami powodowanymi promieniowaniem UV. Zawsze trzymaj pojemnik szczelnie zamknięty. Chroń produkt przed nadmiernym gorącem i bezpośrednim promieniowaniem słonecznym.


OSTRZEŻENIA

Podczas użytkowania tego produktu, należy omijać okolice oczu.
Przepłukać wodą w celu usunięcia.
Jeśli wystąpi wysypka, należy przerwać stosowanie produktu i skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Jeżeli produkt zostanie połknięty, należy zasięgnąć pomocy medycznej.

Dostawa i płatności

wysyłka w Polsce:
17PLN - kurier DPD

wysyłka do pozostałych krajów
według cennika Poczty Polskiej
   Możliwość zamówień tel.: +48 662 703 012
NEWSLETTER

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z informacjami na temat kolekcji, nowych produktów i promocji.


Chcę otrzymywać informacje o ofercie i korzystać ze specjalnych promocji. Potwierdzam, że wiem o tym, że SEN NOCY LETNIEJ jest sklepem internetowym obsługiwanym przez Sen Nocy Letniej. i zgadzam się na przetwarzanie swoich danych osobowych - adresu poczty elektronicznej i numeru telefonu w celu przekazywania ofert marketingowych