TA STRONA UŻYWA COOKIES...


Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim systemie.
Więcej informacji w naszej "polityce prywatności"

0
TWÓJ KOSZYK JEST PUSTY


Concept store

Sen Nocy Letniej jednoczy nowoczesne trendy ze sztuką romantyczną. Jego obszary działalności określa hasło przewodnie „SOUL / SPIRIT / SENSES” - trzy filary, wyrażające koncepcję Snu Nocy Letniej. Każdy z nich znajduje odzwierciedlenie w przestrzeni miejsca. W Śnie Nocy Letniej znajdziemy nie tylko perfumy niszowych marek, ale także tylko organiczne kosmetyki, książki, albumy, a także czasowe wystawy prac młodych artystów. W kameralnej przestrzeni, przy kawie można porozmawiać o ulubionych perfumach lub sztuce. Założyciele concept store – Urszuli K. Buyuly i Dawida Zalesky'ego, który jest autorem wystroju wnętrza. Sen Nocy Letniej to mniejsce gdzie sacrum lubi się z profanum.

Socjolog, menadżer i konsultant. Jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, L’Université des Sciences et Technologies de Lille Management du Comportement des Hommes.

Obecnie Partner w firmie MUMOTIVE Consulting Group. Ponadto jest autorką abstrakcyjnych bajek dla dorosłych „Krasnoludek i Laleczka” .


Art Director designer, właściciel studia projektowego High Studio. Ukończył Akademię Filmowo-Teatralną w Pradze (Damu) na katedrze Scenografii Dramatycznej i Kostiumu oraz na katedrze Scenografii Alternatywnej ze specjalizacją Site Specific, a także Ecole nationale supérieure d'art et des métiers d'art w Paryżu na specjalizacji Textil-graphic designer.

Concept storeConcept store
NEWSLETTER

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z informacjami na temat kolekcji, nowych produktów i promocji.


Chcę otrzymywać informacje o ofercie i korzystać ze specjalnych promocji. Potwierdzam, że wiem o tym, że SEN NOCY LETNIEJ jest sklepem internetowym obsługiwanym przez Sen Nocy Letniej. i zgadzam się na przetwarzanie swoich danych osobowych - adresu poczty elektronicznej i numeru telefonu w celu przekazywania ofert marketingowych