TA STRONA UŻYWA COOKIES...


Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim systemie.
Więcej informacji w naszej "polityce prywatności"

0
TWÓJ KOSZYK JEST PUSTY


Concept store

Sen Nocy Letniej jednoczy nowoczesne trendy ze sztuką romantyczną. Jego obszary działalności określa hasło przewodnie „SOUL / SPIRIT / SENSES” - trzy filary, wyrażające koncepcję Snu Nocy Letniej. Każdy z nich znajduje odzwierciedlenie w przestrzeni miejsca. W Śnie Nocy Letniej znajdziemy nie tylko perfumy niszowych marek, ale także kosmetyki i nietypowe kompozycje roślinne, które urozmaicą wnętrza w oryginalny sposób. We Śnie Nocy Letniej na stałe zagoszczą wystawy artystów, ich instalacje. W kameralnej przestrzeni, przy kawie będzie można porozmawiać o ulubionych perfumach lub sztuce. Kwiatowy wystrój projektu Justyny Stoszek z Forest Forever, która potrafi wyczarować las w butelce, w połączeniu z minimalistycznym wnętrzem i surowym designem projektu założycieli concept store – Urszuli Kołtko Buyuly i Dawida Zalesky'ego – tworzą razem niepowtarzalny klimat. Tu sacrum spotyka się z profanum.

Socjolog, menadżer i konsultant z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu programów rozwoju kompetencji pracowniczych. Jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, L’Université des Sciences et Technologies de Lille Management du Comportement des Hommes. Certyfikowany coach i trener Posiada 15 letnie doświadczanie w zarządzaniu HR w dużych firmach (min. z sektora FMCG, retail i fashion (min. Dr Irena Eris, Caterina).

Obecnie Partner w firmie MUMOTIVE Consulting Group, Ponadto jest autorką abstrakcyjnych bajek dla dorosłych „Krasnoludek i Laleczka” oraz właścicielką marki BUYLUY.com


Art Director designer, właściciel studia projektowego High Studio, tworzącego m. in. dla takich marek i instytucji, jak: Jaga Hupało, Nenukko, Samsung, TVP2, Adidas, Centrum Nauki Kopernik, Narodowa Galeria Sztuki Zachęta.

Ukończył Akademię Filmowo-Teatralną w Pradze (Damu) na katedrze Scenografii Dramatycznej i Kostiumu oraz na katedrze Scenografii Alternatywnej ze specjalizacją Site Specific, a także Ecole nationale supérieure d'art et des métiers d'art w Paryżu na specjalizacji Textil-graphic designer.

Concept storeConcept store
NEWSLETTER

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z informacjami na temat kolekcji, nowych produktów i promocji.


Chcę otrzymywać informacje o ofercie i korzystać ze specjalnych promocji. Potwierdzam, że wiem o tym, że SEN NOCY LETNIEJ jest sklepem internetowym obsługiwanym przez Sen Nocy Letniej. i zgadzam się na przetwarzanie swoich danych osobowych - adresu poczty elektronicznej i numeru telefonu w celu przekazywania ofert marketingowych