Dodaj tu swój tekst nagłówka

Trzy kroki zamówienia

 1. REJESTRACJA – wypełnij formularz lub wybierz zakupy bez rejestracji i wypełnij DANE ZAMÓWIENIA
 2. Zaakceptuj REGULAMIN sklepu www.SenNocyLetniej
 3. Wyślij ZAMÓWIENIE

Jak dokonać płatności?

 1. Wybierz sposób płatności.
  1. Przelew bankowy online na rachunek: 02114019770000314702001001. W tytule przelewu należy wpisać swoje imię i nazwisko oraz nr zamówienia.
  2. płatność internetowa Przelewy24.pl (VISA, MasterCard, Diners Club, JCB, POLCARD, PBK Styl i inne,
  3. płatność w formie gotówki za popraniem.
 2. Od momentu złożenia zamówienia są 3 dni na dokonanie płatności. W przypadku braku płatności w tym terminie, uznaje się, iż Klient odstąpił od umowy zakupu.
 1. Jak realizujemy zamówienie?
 2. Po zaksięgowaniu płatności zamówienie jest przekazane do realizacji.
 3. Na podany przy zajestarcji/logowaniu adres e-mail wysyłamy wiadomość potwierdzającą zamówienie.

Warunki zakupu na naszej stronie www.sennocyletniej.pl

 1. Miejscem wykonania umowy sprzedaży jest miejsce dostawy wskazane wcześniej w zamówieniu.
 2. Nasze produkty dostarczamy za pośrednictwem kuriera.
 3. Czas realizacji zamówienia wynosi do 5 dni roboczych od momentu potwierdzenia płatności. W przypadku płatności za pobraniem, czas realizacji zamówienia wynosi również do 5 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia. Dokładamy wszelkich starań, aby czas realizacji był jak najkrótszy.
 4. Dla uniknięcia nieporozumień, zaleca się, sprawdzenie stanu produktu niezwłocznie po dostarczeniu przesyłki w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń mogących powstać w transporcie, prosimy o sporządzenie odpowiedniego protokołu, zawierającego nazwę produkty, datę zdarzenia, rodzaj zdarzenia oraz niezwłoczne zawiadomienie o tym fakcie nasz sklep: czesc@sennocyletniej.com.

Jeżeli mimo wszystko decydujesz się na zwrócenie produktu?

 1. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, masz prawo do odstąpienia, bez podania przyczyny, od umowy sprzedaży z naszym sklepem w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia zamówionego towaru. Akceptacja postanowień Regulaminu jest równoznaczna w skutkach z poinformowaniem o prawie odstąpienia od umowy w powyżej wskazanym terminie. Odstąpienie od umowy, można dokonać, składając stosowne oświadczenie drogą mailową. Do oświadczenia należy dołączyć numer zamówienia + skan potwierdzenie zapłaty/ paragonu/faktury będących dowodem dokonania zakupu.
 2. Korzystając z prawa odstąpienia od umowy, towar zakupiony w sklepie www.sen nocyletniej.pl odsyła kupujący na swój koszt. W przypadku gdy nie zostaje złożone oświadczenie o odstąpieniu od umowy droga mailową, a zwrot dokonany jest poprzez odesłanie produktu, kupujący zobowiązany jest przesłać pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy wskazując numer rachunku bankowego, na które ma być zwrócona kwota ceny zakupionego produktu i koszt jego wcześniejszej dostawy.
 3. Zwrot jest możliwy tylko wtedy, gdy produkt znajduje się w stanie nienaruszonym i nie nosi śladów używania, zawiera wszystkie elementy, z którymi był dostarczony, a fabryczne opakowanie nie zostało zniszczone.
 4. Zwrotowi nie podlega poniesiony przez Klienta koszt odesłania Towaru.
 5. Pieniądze stanowiące 100% ceny zakupu produktu zwracane są przelewem na wskazane przez Klienta konto bankowe niezwłocznie po dokonaniu prawidłowego zwrotu, nie później niż w terminie do 7 dni roboczych. W przypadku, gdy na zakupiony Towar została wystawiona faktura VAT, termin 7 dni liczony jest od daty zwrotu do naszej firmy podpisanej przez Klienta faktury korygującej.
 6. Zwrotu należy dokonać na adres: Sen Nocy Letniej ul Oleandrów 5 lok. usł. 2, Warszawa 00-629.

Gwarancja

Tak jak produkty zakupione w naszym sklepie stacjonarnym, tak i na te zakupione przez stronę www.sennocyletniej.pl udzielamy gwarancji. Okres gwarancji rozpoczyna się od momentu odebrania przez Państwa produktu. W przypadku perfum jest to okres 24 miesięcy. Przez ten czas odpowiadamy za wszelkie wady produktu, które objawią się tuż po otrzymaniu go oraz przez cały okres trwania gwarancji. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych nieodpowiednim użytkowaniem lub uszkodzeniami mechanicznymi.

Doręczenie pocztą

Jeśli zakupiony produkt chcecie Państwo zareklamować wysyłając go Pocztą Polską prosimy o wysłanie paczki na adres:
Sen Nocy Letniej sp. z o.o., ul. Oleandrów 5 lok. usł. 2, 00-629 Warszawa
Do paczki prosimy dołączyć wypełniony formularz reklamacyjny, który znajdziesz tutaj.
Koszty przesyłki reklamowanego produktu mogą być zwrócone tylko w przypadku uznania reklamacji. Zwracamy wyłącznie koszty przesyłki pocztowej. Każdą reklamację rozpatrujemy bez dodatkowego przedłużania. O jej przebiegu zawsze Państwa informujemy.
W przypadku uznania reklamacji, koszty wysyłki produktu do reklamacji zostaną Państwu zwrócone na podstawie przesłanego potwierdzenia.
W żadnym przypadku prosimy nie wysyłać reklamacji w postaci przesyłki pobraniowej. Taka paczka nie zostanie przez nas podjęta.