SENSES

Dzięki doświadczeniu i wiedzy perfumeryjnej oraz edukacyjnej pasji Uli Buyuy – twórczyni przestrzeni Snu Nocy Letniej, umożliwiamy odkrywanie, doświadczanie i eksperymentowanie z zapachami.

Warsztaty zapachowe to trening pamięci zapachowej, poznanie antropologicznego znaczenia olejków eterycznych, zgłębianie znajomości olejków eterycznych, rozumienie historii perfum, trening sztuki tworzenia kompozycji zapachowych.

Świadomość zmysłowa i rozumienie ciała to uchwycenie tego, co łączy nas z ziemią. A to, co wiąże się z ziemią, ciągle jest tajemnicze. Zazwyczaj mamy mało czasu, aby poznać to, co definiuje nasze postrzeganie świata. Czy na pewno wiemy co i w jaki sposób czujemy? Co potrafimy wyczuć zmysłem smaku? W jaki sposób odczuwamy zapachy? Kiedy i jak zmysł wzroku potrafi wyprowadzić nas na manowce?

Świat zmysłów, SENSES to dla nas świat profanum. Zapraszamy do jego lepszego poznania.
Zapraszamy na spotkania warsztatowe w dwóch cyklach tematycznych:
ANTROPOLOGICZNY ŚLAD PERFUM oraz TWORZENIE TEMATYCZNYCH KOMPOZYCJI ZAPACHOWYCH.
Jeżeli jesteś zainteresowany zorganizowaniem spotkania dedykowanego (warsztaty firmowe, spotkanie urodzinowe ze znajomymi, spotkanie przyjaciół) napisz do nas: czesc@sennocyletniej.pl lub zadzwoń +48 668172636

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5